yükleniyor

Blog

Sosyal Medya Sözlüğü

Sosyal medya, akıllı telefonların da yaygınlaşmasıyla kişisel hayatlarımızın en özel anlarına tanıklık etmekte. Gelinen noktada, sosyal medya mecraları; markalarınızın prestijini arttırmada ya da doğrudan satış yapmanızda büyük bir... » İncele.

İyi Bir Web Sitenin Firmaya 8 Faydası

Artık neredeyse her firmanın bir web sitesi var. Ürün yada hizmetler, firmaya dair bilgiler web siteler aracılığı ile müşterilere aktarılıyor. Elbetteki web sitenin kalitesi firmayı etkiliyor. İşte iyi bir web sitenin firmaya 8 fay... » İncele.

Kurumsal Kimliğin Stratejik Önemi

İnsanların firmanız hakkında ne düşündüğü ya da ne söylediği sizin kurumsal kimlik çalışmanıza bağlıdır.Nasıl algılanmak istiyorsanız kimliğinizde bunu yansıtmalısınız. Potansiyel bir müşterinizin ya da iştirakinizin logonuzu gördüğün... » İncele.

Marka Olmanın 10 Püf Noktası!

Bir marka olarak herkes tarafından bilinmenin net bir formülü yoktur. Fakat atacağınız bazı adımlar, sizi diğerlerinden farklılaştırabilir. Peki bu adımlar nelerdir? Hangi mantıkta ilerlemelisiniz? Cevaplarını yazımızda sizin için der... » İncele.

İyi Bir Marka İsmi Nasıl Olmalıdır?

İyi bir isim, markanın her şeyidir. İsminiz, geleceğinizi belirler ve akılda kalıcılığın baş rolünde kullanacağınız isim vardır. Marka geliştirme süreçlerinin tümünde ismin yeri apayrıdır. En başında vereceğiniz bu karar kolay gibi gö... » İncele.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!