Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

Dijital Marka Çözümleri alanında uzman ve deneyimli bir ekip tarafından kurulan Dijidex, kendi projeleri yanı sıra marka veya firmanızı dijital ortamda başarıya taşıyacak tasarım, reklam ve danışmanlık hizmetleri sunar.

Web tasarım konusunda sektöre özel internet siteleri hazırlayarak firmanızın web ortamında var olmasını sağlamamızın yanı sıra size özel projelendirme yaparak özel dijital marka çözümleri de sunmaktayız. Hazırladığımız internet sitelerini kullanılabilirlik, güvenlik ve performans konusunda test ediyor, birikimimizi aktarıyoruz.

Ar-Ge faaliyetlerini tamamen öz kaynakları ile geliştiren firmamız, zamanın ötesinde projeler geliştirmeyi ilke edinmiştir. Gerek yurt içinde gerek yurt dışında birçok projeye imza atan şirketimiz genç ve dinamik kadrosu ile gelişen teknolojiyi yakından takip ederek müşterilerine daima en yeniyi ve en iyiyi sunmayı ilke edinmiştir. 

Dijidex; ayrıca firma veya kurumlara, Google Adwords, Twitter Reklamları, Facebook Reklamları, Youtube Reklamları, Mobil Uygulama Reklamları, Web Tasarım ve Yazılım, Sosyal Medya Takip ve Analiz, İçerik Geliştirme  ve Yönetim Sistemleri, Web Tabanlı Uygulamalar, Online Reklam Yönetimi ve Danışmanlığı, SEO, Kurumsal Kimlik Çalışmaları, E-Posta Pazarlama ve E-Ticaret Danışmanlık Hizmetleri konusunda sonuç odaklı çözümler sunuyor.

Dinamik ve eğitimli, her biri kendi alanlarında profesyonel ekibimiz ile size hizmet vermekten ve gelişen internet sektöründe ayrıcalıklı bir web sitesine sahip olmanızı hedefleyerek, sürekli yanınızda bulunmaktan gurur duyarız! Biz; sizin için düşünür ve çözüm üretiriz..

Misyonumuz

Hizmet alanımızda, ilerleyen teknolojiyle birlikte bu hizmeti sürekli iyileştirmek ve müşterilerimizin istediği sürede destek, bakım ve eğitim hizmetini vermek.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine, profesyonel bir ekip çalışmasına dayalı kaliteli ve zamanında teslim garantisini veren bir hizmet sunmak.

Müşteri Memnuniyeti

Kaliteli hizmetten asla ödün vermez. Beklenenden daha kaliteli hizmet ve proje yaratmaya çalışır. Müşteri memnuniyeti için bütün birikimini kullanır. Ticari ve mesleki etik değerlere inanır ve bu değerleri korur. Ekip çalışmasının ve işbirliğinin yararına inanır.

Sunduğumuz hizmetlerle ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin.


Top