yükleniyor

İnsan Kaynakları

Yeni yeteneklere kapımız açık..

Dijidex olarak işimizde yeterince iddialıyız. Dijital dünyada genişlememiz heyecan verici iş pozisyonlarımızın oluşmasını sağlamıştır. Bizim için öğrenmeye devam etmek çok önemlidir, alanında uzman çalışanlarımızla herkes birbirinden daima yeni şeyler öğrenmeye devam edecektir. Dijital dünyada kalıcı ve adından söz ettirecek işler bırakmak istiyorsanız? Bize katılın!

Sürekli büyüyen dijital reklam ajansı Dijidex ekibinin bir parçası olun. Dijital reklamcılık sektöründe hizmet veren Dijidex ekibini sosyal medya, internet reklamları, web tasarımı alanlarında sürekli büyütüyor. Bu dinamik takımın parçası olmak için;

Cv'nizi cv@dijidex.com adresine yollayınız. En kısa zamanda sizinle iletişim kuracağız..

Ülkemizin dijital marka çözümleri alanında güçlü firmalarından biri olmayı, çalışanlarının katılımı ile sağlamayı amaç edinen Dijidex'in insan kaynakları misyonu, çalışanlarının memnuniyetini ön planda tutmaktır. Çalışanlarının gelişim alanlarına yönelik yatırım yaparak, bireysel gelişimi sağlamak ve kurumsal hedeflere ulaşmak için "Doğru İşe, Doğru İnsan" vizyonuyla hareket eden güçlü insan kaynağı yaratma hedefinde ilerliyoruz.

Hem yerel hem de uluslararası alanlarda öncü markaların yer aldığı hizmet sektörlerinde kariyer planlayan, düşüncelerin yüksek sesle paylaşıldığı, iş ortamının getirdiği dayanışma ve paylaşıma bağlı olarak güven veren ve destek sağlayan, rekabet koşulları içerisinde açık, adil, dürüst ve mütevazı olmayı ilke edinerek farklılık yaratmayı amaçlayan, uzun vadeli kariyer gelişim imkanı sunan, yeni ve yaratıcı fikirlerin takdir edildiği, bir firmada çalışmak isteyenler için Dijidex Creative Agency doğru adres demektir. 

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!