yükleniyor

SEO

SEO Hizmetleri, ürün ve hizmetleriniz ile ilgili google, yandex, yahoo, bing vb. bilinen arama motorlarında arama yapıldığında, web sitenizin arama listelerinde üst sıralarda yer almasını sağlayan bir hizmettir. Hedeflenen anahtar kelimelerin arama yoğunluğu, seo çalışmalarının süresini de değiştirmektedir. Seo hizmeti aldığınızda başarıya ulaşma süresi, arama yoğunluğu yüksek olmayan ve rekabetin düşük olduğu anahtar kelimelerde çok kısa olmasına rağmen, rekabetin yüksek olduğu kelimelerde bu süreç daha uzun sürebilmektedir. Bununla birlikte birinci sayfada listelenen web sitelerinin domain alan adı saygınlık değeri ve sayfa saygınlık değeri de zamanın süresine etkilemektedir. Eğer birinci sayfada listelen web siteleri daha önceden seo anlamında sitelerine yatırım yapmış iseler, birinci sayfada sizin web sitenizin yer alması için en az onlar kadar çalışma yapmanız gerekecektir.

SEO Çalışmaları, site içi seo çalışmasını ve site dışı SEO çalışmalarını ifade etmektedir. Web sitenizin seo uyumlu olması birçok faktöre bağlıdır. Hedeflenen kelimelere uyumlu sayfa başlıkları, site açıklaması, anahtar kelime yoğunluğu bunlardan sadece birkaçını oluşturmaktadır. Sayfa içeriğiniz en önemli etkenlerden birisidir, içeriğinizin özgünlük derecesi, kullandığınız paragraflardan tutun, başlık yapınıza, kalın, italik, renkli yazdığınız içerik ve kelimeler, kısaca sayfa içeriğiniz ve arka plandaki kod yapınız H etiketleri gibi, birçok faktör ilgili kelimede birinci sayfada olmanızı kolaylaştırabilir veya tam tersi olumsuz etki edebilir. SEO Analizi yapabileceğiniz yüzlerce yazılım var. Profesyonel bir Seo Uzmanı ancak bu verileri doğru analiz edebilir ve sizi amacınıza ulaştırabilir.

Tamamen analitik bir yaklaşımla SEO operasyonlarımızı yürütüyoruz. 

Web sitenizin kurulumu aşamasında seo uyumlu bir alt yapıya sahip olması, organik aramalarda üst sıralarda listelenmesini kolaylaştırır. Web sitenizin içeriğinin, ürün ve hizmetleriniz ile ilgili yeterli ve kaliteli bilgi içermesi aynı şekilde önemlidir. Özgün içerik dediğimiz, sadece sizin web sitenizde yayınlanan ve gerçekten o konu ile ilgili, bilgilendirici ve iyi içerik veren web sayfaları size ve web sitenize artı puan kazandırır ve üst sıralarda listelenmenizi kolaylaştırır. Bu nedenle, web sitenizin yapısal sorunları var ise yada içerik ile ilgili yeterli bilgi ve resim mevcut değilse, bu anlamda web sitenizin yeniden düzenlenmesi faydalı olacaktır.

Seo hizmeti almaya başladığınızda, öncelikle web sitenizin seo analizi yapılacaktır. Hedeflenen kelime veya kelime gruplarına web sitenizin uyumlu olup olmadığı, eğer seo uyumlu değilse, neler yapılması gerektiği size izah edilecektir. Site içi seo çalışmalarının tamamlanmasını müteakip, site dışı seo çalışmalarına başlanacaktır.

SEO'nun avantajları nedir?

• Websiteniz Google’da ilk sayfalarda çıkar.

• Websitenize gelen ziyaretçiler için tıklama başı para ödemezsiniz.

• Rakiplerinizden önce sizin websiteniz görünür .

• Websitenizin ziyaretçi sayısı artar.

• Satışlarınız artar.

• Kazancınız artar.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!