yükleniyor

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya; kişilerin ya da markaların hedef kitlesine, kendini özgürce anlatabildiği ve düşüncesini ifade edebildiği internet üzerinde farklı tarzlarda yer alan platformlardır. Günümüzde bu kadar fazla kullanılmasındaki tüm nedenler bu tanımda neredeyse mevcut. Marka ya da kişi, göreceli olarak bir ücret ödemeden sosyal medya üzerinden hedef kitlesine hitap edebiliyor. En önemlisi de kendisini, algısını, tarzını, düşüncesini özgürce insanlarla paylaşabiliyor. Üstelik kendi tarzına uygun sosyal medya platformlarından birini ya da birden fazlasını seçebiliyor. Instagram’ı seçerek sadece fotoğraflarla daha seviyeli şekilde kendini yansıtabiliyor, Youtube’u seçerek sadece videolarla kendini yansıtabiliyor, Linkedin’i seçerek tamamen kurumsal ya da Snapchat’i seçerek eğlence odaklı olabiliyor. Facebook’u tercih ederek de hepsini gerçekleştirebiliyor.

Sosyal medya; televizyon gazete ve film gibi geleneksel medya mecralarından daha çok tercih edilir.  Çünkü;

  • Bu mecralardan daha fazla erişilebilir durumdadır.  Sosyal medya, herkes tarafından kullanılabilir. Geleneksel medya kontrol altındadır.
  • Geleneksel medya ortaya çıktıktan sonra değiştirilemez ancak sosyal medyada paylaşımlara yorumlara anında müdahale edilebilir.

  • Sosyal medya tamamen özgürdür. Bu kadar fazla tercih edilmesinin en büyük nedeni herkesin kendini özgürce ifade edebilmesidir.

Markalar artık sosyal medya sayesinde kullanıcılarıyla yakın temas kurabilmekte, hedef kitleye doğru yerde doğru zamanda reklamlar yapabilmekte ve marka değerini arttırmaktadırlar. Tanıtımını yapmak istediğiniz ürünün basılı mecralardan geriye dönüş oranlarına baktığınız zaman rakamların dijital mecralara kıyasla oldukça düşük olduğunu görürsünüz. Fakat hedef kitleniz ile iletişime geçerek yayınlayacağınız bir sosyal medya reklamından dönüş alabilmeniz daha yüksek bir orana sahiptir.

Mümkün olan en fazla kişinin dikkatini çekmek için çalışırken, tüm sosyal ağ sitelerinde markanızın varlığını yönetiyoruz.

Google Reklamları

Google Adwords arama ağı ve görüntülü reklamlar ile Google aramalarında reklamınız en üstte çıksın, potansiyel müşterilerinize kolay bir şekilde ulaşın. Stratejilerimizle rakiplerinizin üsüne çıkın ve ilk tercih edilen siz olun.

Facebook Reklamları

Firmanızın pazarlama amaçlarına göre gönderilerinizi öne çıkarabilir, insanları internet sitenize çekebilir, uygulamanızı indirmelerini sağlayabilir ya da satışlarınızı arttırabiliriz. Yüksek erişim, etkili sonuçlarla Facebook reklam stratejilerimizi markanıza uyarlayalım.

Instagram Reklamları

Instagram reklamları gerek kullanıcı sayısı gerekse hedef kitlenizin artık dijitalde daha fazla zaman geçirmesinden dolayı markanız için yüksek etki sağlar. Yüksek erişim, etkili sonuçlarla Instagram reklam stratejilerimizi markanıza uyarlayalım.

Günümüzün en güçlü iletişim stratejilerinden biri olan sosyal medya hesaplarınızı ve reklam kampanlarınızı sizin için oluşturuyor ve yönetiyoruz. Sürecin baştan sona takibini yaparken markanızın veya işletmenizin imaj ve reklam yönetimini gerçekleştiriyoruz.

Reklam vermek istediğiniz sosyal medya kanalını seçerken

  • Hedef kitlenizi
  • Yapılacak reklamları ulaştırmak istediğiniz coğrafi bölgeyi
  • Reklamların yayınlanmasını istediğiniz zaman planlamasını
  • Harcamak istediğiniz Bütçeyi
  • Sosyal Medyaya reklam verme amacınızı ve stratejinizi

  • İyi bir planlamayla belirlemeli, kaliteli görseller kullanmalı, güçlü ve anlaşılır bir iletişim dili kullanarak etkileşime geçmelisiniz.


Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!